Kontakt

Funktionärer

Styrelsen
Post Namn E-post Mandatperiod
Ordförande Disa Gillner ordf@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Vice ordförande Emma vordf@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Sekreterare Lovisa Karlsson sekr@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Kassör Erik Lindström kassor@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Ledamot för Näringslivs- och kommunikationsfrågor (LNK) Hilda Robertsson ledamot-lnk@medieteknik.com
2017-10-03 till 2018-06-30
Ledamot för Studiesociala frågor (LS) Jesper Lundqvist ledamot-ls@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Ledamot för Utbildningsfrågor (LU) Linnéa Granlund ledamot-lu@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Kårfullmäktige
Post Namn E-post Mandatperiod
Kårfullmäktigesuppleant Marcus Groth kf-ledamot@media.kth.se
2017-07-01 till 2018-06-30
Verksamhetsansvariga
Post Namn E-post Mandatperiod
Mästercock Zito mastercock@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Qulturnämndsordförande Ronya Budak qulturnamnden@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Medielabbansvarig Simon Sundin medielabbet@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Fotogruppsansvarig Christian Holz fotogruppen@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Näringslivsansvarig Karolin Valaszkai naringsliv@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Gamemaster Samuel Kraft gamemaster@medieteknik.com
2017-10-03 till 2018-06-30
Näringslivsansvarig Nils Ekenbäck naringsliv@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Projektledare för Branschdagen Karl Andrén branschdag@medieteknik.com
2017-02-21 till 2017-12-31
Spexmästare Arvid Larsson spex@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Öfversångledare Patric Hjorth ofversangledare@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Kommunikatör Veronica Hage kommunikator@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Klubbmästare Filip Stål kbm@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Klubbmästare Hannes Bennet kbm@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Öfverphös David oph@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Öfverphös Viktor Ceder oph@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Öfverphös Aleks oph@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Studienämnden
Post Namn E-post Mandatperiod
Studienämndsordförande Nina Nokelainen sno@medieteknik.com
2017-10-03 till 2018-06-30
Programansvarig student Nina Nokelainen pas@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Internationell Sekreterare Christian Holz international@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Studerandeskyddsombud Simon Sundin skyddsombud@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Studerandeskyddsombud Vakant skyddsombud@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Valberedningen
Post Namn E-post Mandatperiod
Valberedningsordförande Emil Erlandsson valordf@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Valberedare Fredrik Lundkvist val@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Valberedare Ann-Mia Zhang val@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Valberedare Martin Neihoff val@medieteknik.com
2017-10-03 till 2018-06-30
Valberedare Hanna Bjarre val@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Valberedare Josefin Ström val@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Valberedare Sam val@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Övriga funktionärer
Post Namn E-post Mandatperiod
Sektionslokalansvarig Josefin Ström sektionslokal@medieteknik.com
2017-07-01 till 2018-06-30
Webmaster Viktor Ceder webmaster@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Fanbärare Matilda fanbarare@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Vice fanbärare Linnea Holm fanbarare@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31
Ljud- och Ljustekniker (LoL) Robin Setterwall Gabrielsson ljud-ljus@medieteknik.com
2017-01-01 till 2017-12-31