Sektionen

Andreas Wingqvist

E-post: wingqv@kth.se

Bild för Andreas Wingqvist
Förtroendeuppdrag

Idrottsnämndsordförande

2020-01-01 till 2020-12-31

Qulturnämndsordförande

2019-01-01 till 2019-12-31