Sektionen

Johanna Jarl

E-post: u1666c3u@kth.se

Bild för Johanna Jarl
Förtroendeuppdrag

Styrelsesuppleant

2010-07-01 till 2011-03-09

Öfverphös

2010-01-01 till 2010-12-31

Styrelsesuppleant

2009-09-29 till 2010-06-30

Öfverphös

2009-01-01 till 2009-12-31

Revisor

2008-07-01 till 2009-06-30

Valberedare

2007-09-26 till 2008-06-30

Revisor

2008-01-01 till 2008-06-30