Sektionen

Lina Bengtsson

E-post: linabeng@kth.se

Bild för Lina Bengtsson
Förtroendeuppdrag

Valberedare

2020-07-01 till 2021-06-30

Ledamot för Utbildningsfrågor (LU)

2019-07-01 till 2020-06-30