Sektionen

Lukas Häggström

Varit aktiv på sektionen i flertalet år och suttit på poster så som Vice Klubbmästare 12/13, Styrelseledamot för Studiesociala frågor 13/14 och GameMaster 14/15.

Medlemskap: MKM

E-post: lukasha@kth.se

Bild för Lukas Häggström
Förtroendeuppdrag

Gamemaster

2014-07-01 till 2015-06-30

Ledamot för Studiesociala frågor (LS)

2013-07-01 till 2014-06-30

Vice klubbmästare

2012-07-01 till 2013-06-30